Pilates

נגן וידאו

Pilates

הפילאטיס שלנו יעזור לכם להגיע לאיזון, ליציבה ולנשימה נכונה, לחיזוק הגוף ושרירי הליבה.

ודרך זאת גם לרוגע ושליטה בגוף זה הזמן להתחבר לעצמכם ולמתוח את השרירים עד הקצה.

נגן וידאו

האימון שעושה לכם ולגוף רק טוב!

בואו להתנסות !

אז מה יש לנו עוד להציע?

fittlv-Beach-Body
Beach Body
Bad Ass
HIIT-TRX fittlv
HIIT-TRX
Pump
Man the F*** Up
Freestyle
Super Cycle
fittlv-Met-Con
Met Con
fittlv-running
קבוצת ריצה
fittlv-Yoga
Yoga
fittlv-Pilates
Pilates
fittlv-Cross-Training
Cross Training
fittlv-Dynamic-Shape-Up
Dynamic Shape Up
fittlv-Shape-Up
Shape Up
fittlv-TRX
TRX
fittlv-Killer-45
Killer 45
fittlv-Body-By-Efi
Body By Efi

אימון פילאטיס בתל אביב

פילאטיס תיאור שם לאימון גמיש במיוחד שבטח שמעתם עליו. בעשור האחרון צצים מכונים רבים ומתאמנים מגיל 20 ואפילו עד 80 שנרשמים ומגלים עניין בחוג ובשיטת האימון הכל כך מדוברת ומבוקשת. אימון פילאטיס בתל אביב תורם לבריאות הגוף ומטפל במכאוביו השונים כמו: כאבי גב חיי המין ואפילו תורם למראה צעיר ורענן.

פרט לעובדה שאימון פילאטיס מזמן קיבל חותם על תופעה עולמית, שיטת האימון חוגגת  70 שנים בטיימינג מופלא שחגגנו למדינה. השיטה במקור הומצאה עבור רקדנים כפתרון לשיקום פציעות. הביקוש לאימון הפופולרי טומן בחובו יתרונות רבים ומתאים לחתך אוכלוסייה רחב גם אם  אתם בני 80. כל מי שהתאמן פעם אחת חוזר לאימונים נוספים ומסגל את הפילאטיס כדרך חיים. רגע לפני שאתם מתמכרים ומצטרפים – חשוב לנו להסביר לכם את כל מה שטרם סיפרו לכם אודותיו ונותרתם סקרנים לדעת.

מהו פילאטיס בהרחבה

"הפילאטיס", שיטת אימון שהומצאה בתחילת המאה הקודמת בידי ג'וזף פילאטיס, למדן גרמני שטרח ללמד את עצמו – אנטומיה, פיזיולוגיה ואפילו יוגה. פרט להיותו אוטודידקט הוא חווה על בשרו את מלחה"ע ה-1 וניסה מהמקום הפצוע והלמדני למצוא דרך להקל ולשקם את פצועי המלחמה. מאז הפילאטיס  עברה גלגולים רבים והוסבה לעולם הריקוד. רקדנים רבים הסתייעו בשיטה לחיזוק וייצוב הגוף באופן משמעותי וטיפול בפציעות.

אפשר להתרשם מכמות מתאמניי פילאטיס בתל אביב בפרט ומהרצון והמודעות להארכת השרירים. זה בדיוק המסע אל הפילאטיס – הארכת שרירים בניגוד לעבודה עם משקולות המקצרת אותם. תודו שזו שיטה מבריקה… ממציא השיטה ייחס חשיבות להארכת השרירים מתוך ידע ומחקר שערך שלהבנתו, השרירים הפנימיים הם אלו שמחזיקים את הגוף למרות שאינם גלויים לעין, עוד באותה סוגיה כשנשאל בעבר אודות סברה זו של השרירים הפנימיים, השיב בביטחון מלא כי על מנת לחיות יותר בריא מחובתנו לחזק את מערכת השרירים הפנימיים שלנו דווקא.

אנחנו נגלה לכם שהמראה החיצוני גם משתפר והוא הופך להיות בונוס בסוגיית הפילאטיס בפרט.

פילאטיס מזרן או בלי...

כמו בכל אימון גם פילאטיס דורש חימום לפני כניסה לעבודת החיזוק של הגוף. מעבר לחימום כמו בכל אימון כנדרש, בין אם התאמנתם אירובי או כל אימון מגוון ואחר לא ידמה לאימון פילאטיס.
הדגש באימון פילאטיס לא טמון בסגנונות של מכשירי פילאטיס או רק מזרן אלא על עבודה מבוקרת ששמה דגש על כל הגוף וכל שדרוש מכם מעבר להתמדה, הוא ריכוז גבוה ונשימה נכונה.
אלו הדגשים החשובים שבאמצעותם מצליחים לשלוט בהוויה של הגוף לאורך האימון וכדרך תנועה וחיים שתלווה אתכם מידי יום. יש את החיים לפני הפילאטיס ויש אחרי והם שונים לחלוטין.

לדוגמא אימון פילאטיס מזרן מאפשר לבצע כפיפות בטן מבלי להרים את הישבן כמו בכפיפות קונבנציונאליות ומוכרות. נשמע לכם מוזר ? נסו את פילאטיס מזרן ותראו איך העולם והתפיסה משתנים מיד.בין אם תבחרו בשיעור פילאטיס באמצעות מכשירים או פילאטיס מזרן הדגשים נעוצים בדיוק התנועות ואין זה משנה מה בחרתם – את התוצאה מקבלים בכל סוג של שיעור.

פילאטיס עוסק ברובו ביצירת התנגדות בגוף. לפיכך, לא רק פילאטיס מזרן יוצר זאת אלא עם הזמן מאז שמר פילאטיס בכבודו ובעצמו המציא – המציאו את מכשור הפילאטיס המגביר את ההתנגדות. ושינם שיעורים בהם עובדים עם אביזרים ומכשור מותאם כמו : כדור גומי גדול, משקולות, גומייה ועוד.

פילאטיס עושה טוב לגוף וטוב לכולם

לכולם מתאים אימון פילאטיס, כפי שציינו כבר בראש המאמר, מאידך, לאלו מכם הסובלים מפציעות ספורט פילאטיס הוא התשובה והמענה המידי לשיקום. השיטה מתאימה בייחוד לעובדי הייטק הישובים רוב שעות היממה מול מחשב, מה שעלול ואף גורם לבעיות רבות במפרקים ובעיקר במפרקי היד, הגב והצוואר. המענה עבורכם ההייטקיסטים באימון פילאטיס מזרן ובכלל בעל יתרונות שמחזק לכם את היציבה על הכיסא בעבודה, נשימה נכונה ופחות כאבים ומכאובים בהמשך לסוגיית הפעילות היומית בעבודה שלכם. לא רק מומלץ לעובדי הייטק אלא גם  לנשים הסובלות או שמעוניינות למנוע צניחת רחם, חיזוק רצפת האגן ועוד בסוגיות נשיות אלו.

במידה והגעתם לאימון בשביל לשרוף קלוריות – אל תצפו שזה יקרה – מדובר בשיטה שעובדת על חיטוב לצד שיקום פציעות אם קיימות, גמישות ועוד פרט להאצת דופק.

אם אתם בעניין – המורה לפילאטיס ממתינה לכם לכל שאלה בתיבה הצור קשר שלנו או פשוט התקשרו עכשיו.