Yoga

נגן וידאו

YOGA

ביוגה לא שוכחים לפנק את הנפש, ולא רק את השרירים.

ויניאסה יוגה הוא תרגול עם דגש על חיזוק היציבה, גמישות ושיווי משקל עם מקום לנשימה, מתיחות והרפייה. פאוור יוגה הוא תרגול בקטע יותר דינמי ומאתגר, אשר משלב אלמנטים מזרמים שונים: אשטנגה, ויניאסה ואימון כח קלאסי בשימוש במשקולות קלות עם דגש חזק לנשימה.

נגן וידאו

זה הזמן להקשיב לגוף ולהתחבר אליו

בואו להתנסות !

אז מה יש לנו עוד להציע?

fittlv-Beach-Body
Beach Body
Bad Ass
HIIT-TRX fittlv
HIIT-TRX
Pump
Man the F*** Up
Freestyle
Super Cycle
fittlv-Met-Con
Met Con
fittlv-running
קבוצת ריצה
fittlv-Yoga
Yoga
fittlv-Pilates
Pilates
fittlv-Cross-Training
Cross Training
fittlv-Dynamic-Shape-Up
Dynamic Shape Up
fittlv-Shape-Up
Shape Up
fittlv-TRX
TRX
fittlv-Killer-45
Killer 45
fittlv-Body-By-Efi
Body By Efi

הכל על אימון יוגה

אימון יוגה מושלם עבור כל אדם. מדובר בטרנד עולמי שסוחף אחריו אלפי ישראלים שסיגלו לאורך החיים הספורטיבי והרוחני, אימון על בסיס יומי בהיותו אימון המשלב תרגילי גוף יעילים ובתוך כך הרפיה לנפש כנדרש בימינו האינטנסיביים. כאמור, יוגה הוא התיאור המרכזי של ספורט זה, כאשר אליו מצטרפות שיטות אימון כמו: אימון ויניאסה, power yoga,  אשטנגה יוגה, איינגר יוגה, שיווננדה יוגה ועוד.

פירוש המילה "יוגה" הוא "אחדות" – של הגוף והנפש. השיטה בת אלפי שנים במניינה ומאז ועד היום היא הולכת ומתפתחת לעוד סגנונות ושיטות. הפילוסופיה בשיטת היוגה שואפת לקדם את המתאמנים לתודעה צלולה שבאמצעותה ניתן להגיע לאיזון גופני ונפשי.

היוגה המודרנית תורמת למתאמנים הבנה מדוע עליהם לעבוד בדרך מסוימת ולא רק להפעלת הגוף. הערך באימון עצום, כל תרגיל מסייע לבניית כושר וחיזוק נפשי וניתן למצוא בו מזור למכאובי הגוף והנפש.

הסגנונות, השיטות והתרגול

האימון מציע מגוון רחב של סגנונות שהם גם שיטות, ובכל אימון קיימת סדרת תרגילים למתחילים ולמתקדמים, השיטות מתאימות לכולם ודרגת הקושי היא זו שקובעת באיזה שלב אתם. לכולן יש ביקוש בקהל המתאמנים ובעיקר לשיטות כמו:

ויניאסה – שיטה בה התרגול הוא דינמי ומבוסס על זרימה לצד מספר תנוחות שונות ומשתנות בזמן התרגול. ומשכך נוצרת יציבה של הגוף בתוך המרחב התורמים לנשימה ויציבה מדויקת ומאוזנת.
שיטת יוגה ויניאסה מתרגלת תנועה רציפה המכוונת לגמישות, הרגעת מערכת העצבים ודגש על נשימות ויציבות הגוף.

Power yoga  – אימון בכל הכוח, מעבר ליציבה, זרימה ונשימה מדויקת האימון מגלה לכם את העוצמה הקיימת בגופכם ובתוך כך ההשפעה שנוצרת לנפש ובקטע טוב.  למרות התרגול האינטנסיבי והמאתגר לצד האסאנות המורכבות. פאוור יוגה מתאימה לכולם עם שלבים המותאמים ליכולת של המתאמנים בין אם אתם מתחילים ומתקדמים. במהלך התרגול או אימון ישנו שילוב של תרגילי האטה מתוך סגנונות היוגה המגוונים כמו אשטנגה יוגה, ויניאסה ועוד המעניקים למתאמנים אפשרות לחזק את הנשימה ולייצבה. הבחירה וההתמדה בשיטה זו מעניקה התעלות בתחושות בזכות העוצמה, הכוח הטמון בה ושימוש נכון בנשימה.

בין אם בחרתם באחת משיטות אלו או שילבתם ביניהם היוגה היא המיינסטרים של האימונים בימינו המודרניים ומציעה טיפול בבעיות פיזיות, או לאלו מכם שכל רצונם הוא חיטוב, הפיגורה ואפילו לאלו מכם המעוניינים בשלווה ואיזון נפשי. אימון יוגה מגוון עבור כל אחד ואחת – אין אדם שלא מוצא את היוגה שלו.

הגענו עד אליכם בדיוק בזמן – זה הזמן לשאול את מאמני היוגה שלנו מבלי להתבייש בכל שאלה ואיזו שיטה מתאימה לכם – שאלו אותנו אנחנו כאן למענה מהיר ומרגיע.